Toshiba CANVIO BASICS 2.5 2TB black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 111.00 mm |
| Brutokaal | 0.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 141.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 38.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.15 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 55.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.16 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: toshiba canvio basics 25 2tb black, hdtb520ek3aa, toshiba, valised salvestusseadmed

